
Протирочное бумажное полотенце 447226 Katrin Plus в рулоне, большие, 930 листов, 2-слойные, синие
1 137,35 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 447226
+380 (97) 270-81-21
- +380 (93) 697-77-55
- +380 (96) 400-09-99
Протирочний паперовий рушник 447226 Katrin Plus в рулоні, великі, 930 листів, 2-шарові, сині.
Характеристики:
Дуже міцний, товстий, промисловий папір для сушіння, який добре і швидко вбирає поглинання.
2-шаровий, синій
Особливо підходить для роботи з харчовими продуктами, де синій колір захоплює відстеження.
Схвалено для контакту з харчовими продуктами
Сертифіковано під знаком Nordic Swan Eco Label
930 відривів
Довжина рулона 344.10 m
Ширина рулону 265 мм
ДІаметр рулону 265 мм
Висота рулону 260 мм
Вага 3,225 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Swan |
| Страна производитель | Финляндия |
| Длина листа | 370 мм |
| Ширина листа | 260 мм |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Количество листов в пачке/отрывов в рулоне | 930 шт |
| Перфорация | Да |
| Тип упаковки материала | Рулон |
| Цвет | Синий |
| Вес упаковки | 3.225 кг |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 137,35 ₴


